Homeland

Dzisiaj jest: poniedziałek, 14 kwiecień 2014
Polska Poniedziałek: 21:55
Świat Niedziela: 22:00

Będzie 4 seria Homeland!

Stacja telewizyjna Showtime zamówiła u producentów serialu kolejnych 12 odcinków Homeland!!

Dokładnie 22 października stacja podała tą doskonałą informację. Dzięki temu w roku 2014 na ekranach widzowie znów będą mogli brać udział w  przygodach agentki CIA Carrie Mathison (w tej roli Claire Danes). To świetna wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy z niecierpliwością czekali na nowe szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji serialu!

homeland1

Pomysłodawcą serialu jest Alex Gansa, znany z produkcji takich seriali jak 24 godziny, Z Archiwum X czy Piękna i Bestia. Homeland powstał na podstawie izraelskiej produkcji pod tytułem „Hatufim”(Prisoners of War) stworzonego przez Gideona Raffa. Jak wiadomo serial koncentruje się na agentce CIA, która poprzez swoje zaburzenia psychiczne popada w niełaskę u swoich przełożonych. Powodem tego są podejrzenia skierowane w stronę amerykańskiego żołnierza, który po 8 latach w niewoli wraca do kraju. Nie wiadomo jednak, czy „bohater” nie został zwerbowany przez wroga – Abu Nazira – terrorystę szukającego zemsty za śmierć swojego syna.

29 września, stacja Showtime rozpoczęła emisję premierowego odcinka 3 serii serialu. Carrie nadal ma problemy ze zdrowiem, a Brody ukrywa się poza granicami kraju. W tym sezonie, poza główną dwójką możemy zobaczyć takich aktorów jak Mandy Patinkin, Morena Baccarin, Morgan Saylor, Diego Klattenhoff, Rupert Friend, Nazanin Boniadi, F. Murray Abraham i wielu innych.

Najnowszy trailer!

Polecane seriale

bates motel banshee hannibal homeland person of interest ray donovan the following under the dome 666 park avenue